DVASINGA ASMENYBĖ. KAS TAI?

Dvasingumas yra vienas iš svarbiausių būsenų mūsų skirtinguose gyvenimuose, kad išlikti tikru žmogumi su skaidria siela. Bet kas tai yra dvasinga asmenybė? Juk dauguma iš mūsų pažadame sau elgtis vienaip, tačiau pasielgiame visiškai priešingai – kitaip. Vadinasi mes neužsiauginame save tos dvasinės valios, kuri neleistų mums tapti pačiu savęs išdaviku. Juk jei mes išduodame save – tai išduoti galime ir kitą asmenybę. Arba einame, kas sekmadienį, į bažnyčią, o kitą dieną mes linkime blogo savo kaimynui. Tai kur mūsų dvasingumas?

DVASINGUMO IR ŽEMIŠKŲ VERTYBIŲ BALANSAS

Dvasingumas - Balansas Tarp Žemiškų ir Dvasinių Vertybių.
Nuotrauka iš asmeninio archyvo – „Balansas“

Visu pirma turime suvokti, kad dabartinė mūsų sielos vibracinė būsena programuoja ne tik mūsų ateitį, likimą, bet ir kur mes pateksime po mirties. Vadinasi jei gyvensi su malda, tačiau nuolatos kenksi kitiems – toks gyvenimo kelias tik į pragarą grįstas. O vėliau mes pykstame, jog „Dievas nuo mūsų nusisuko“ arba „Angelai neegzistuoja – kai jau mums asmeniškai reikalinga pagalba dėl tam tikrų gyvenime susiklosčiusių įvykių.

Vadinasi, kad išlaikyti balansą tarp dvasingumo ir žemiškų vertybių – reikia tapti, kiekvienam iš mūsų, pusiau vienuoliu (pabuvimu su pačiu savimi – Kūrėju) ir pusiau žemišku, kad toliau sėkmingai siekti patirčių šioje fizinėje tikrovėje. Ir svarbiausia laikytis šio posakio: „Kai Melsitės Netuščiažodžiaukit, Nes Nė Burnos Jums Nepravėrus Jūsų Tėvas Geriau Žino Ko Jums Reikia“.

DVASINGUMAS IR LAISVA VALIA

Dvasingumas - Laisvos Valios Įstatymas.Fotografuota Nidoje
Nuotrauka iš asmenio archyvo – „Laisva Valia“

Atminkite, kad Visatoje galioja laisvos valios įstatymas, todėl mūsų dabartinė sielos būsena lemia mūsų tolimesnias gyvenimo akimirkas ir kelionės būsenas po mirties. Įsivaizduokite, kad mūsų siela yra radio ryšio imtuvas ir siustuvas viename – tai autimatiškai ryšys su Angelais yra antrasis imtuvas/siustuvas. Tai kuo mūsų sielos vibracinis dažnis aukštesnis – tuo turime stipresnį ryšio signalą su anuo pasauliu. Tokiu principu mes pasirenkame, kurioje pusėje norime būti. Ar siekti tik žemiškų vertybių: kenkti kitiems, gyventi tik aistrose ir geismuose, turėti žalingų įpročių, ar pažinti tikrąjį „Dvasinį Aš“, kuris balansuoja tarp vienuolio (-ės) ir sugeba prisitaikyti, komunikuoti su žmonėmis, siekti žemiškų vertybių, bet tuo pačiu ir neprisirišti prie jų.

Ačiū už Jūsų laiką. Apie tai daugiau kituose mano straipsniuose!:) Turite klausimų? Susisiekite čia:

Dvasingumas | Dvasinga Asmenybė | Sielos Žmogus | Meniška Siela