TIKROJI HELOVINO PRASMĖ

Helovinas – tai „šventė“, kuri slepiasi po gerumu, nekaltumu ir komiška tragedija. Ne veltui sakoma, jog pats velnias slepiasi po gerumo šydu, kad visi manytų, jog jis neegzistuoja ir taip „nekaltai“ būtų įtraukiami į šį ritualą. „The Mass Of All Hallows Eve“ pateikiamas kaip „Visų Šventųjų“ vakaras, tačiau pavadinime „Halloween“ yra paslėptas užrašas „Hell“.

Pats „šventės“ pavadinimas yra kilęs iš katalikų, tačiau tai satanistinė šventė, kuri paremta tamsiųjų jėgų ritualais, juodąja magija. Labai stebina, kad dauguma krikščioniškų dienraščių pritaria šiai „šventei“, todėl iš daugumos Vatikano įvykių, įskaitant šį, aišku, kad krikščionybėje, kaip ir kitose religijose, slepiasi tamsa.

KODĖL HELOVINAS SLEPIASI PO DVASINGUMO KAUKE?

Helovinas įvairioje religinėje ir politinėje žiniasklaidoje paslepiamas po pagoniškumo kauke, tačiau mūsų protėviai padovanojo mums nuostabią susikaupimo šventę – Vėlines (Apie kurių prasmę rašysiu sekančiame straipsnyje).

Šiuolaikinės raganos ir satanistai vis dar garbina demoniškus „dievus“ ir „deives“. Šią tamsią naktį geriami alkoholiniai gerimai, vyksta magija, burtai, šokiai klubuose, seksualinės orgijos, vyksta žmonių pagrobimai ir kiti blogio ritualai, prakeikimai. Helovinas yra velnio garbinimas, paslėptas po dvasingumo kauke.

Helovinas - kodėl jis slepiasi po kauke?

MANIPULIACIJA GĖRIU – DVASINGŲ ŽMONIŲ KLAIDINIMAS

Tačiau per heloviną suklaidinami geri žmonės, nes šis „karnavalas“ pateikiamas spalvotai. Jie net neįtaria, jog daro didžiulę nuodėmę ir praranda santykį su Dievu, dvasingumu garbindami šėtoną. Skaudžiausia, jog įtraukiami ir vaikai, kurie kiekvienais metais, apsirengę blogį demonstruojančiais drabužiais eina prašyti saldainių. Helovinas yra didele problema ir šeimos psichologams, dvasiniams konsultantams, nes atsiranda vis daugiau piliečių, kurie kreipiasi dėl savo vaiko blogo elgesio ir sugriautos pasaulėžiūros į realų gyvenimą. Taip pat išleidžiami filmai, animacija, specialūs komiksai – daroma viskas, kad būtų įtraukiama kuo daugiau narių.

HELOVINAS – TAI PUIKUS PRATURTĖJIMO ĮRANKIS VERSLININKAMS

Kiekvienais metais helovinas yra puiki proga praturtėti verslininkams. Pardavinėjami dizainerių pasiūti drabužiai, klubuose ir festivaliuose-maskaraduose pilna „pasipuošusių“ žmonių. Taip pat tai vyksta mokyklų bei studentų vakarėliuose.

Tačiau šis vakaras ir naktis turi gilesnę prasmę, apie kurią papasakosiu kitame straipsnyje.

Helovinas | Kodėl Slepiamas Po Dvasingumo Kauke | Manipuliacija Gėriu