KARMA – TAI LIKIMAS

Karma – tai nėra kokiai nors religijai priklausantis žodis. Ne vienas gyvenimo praeivis yra manęs paklauses „Ar Tu Tiki Likimu?“. Tai būtų tas pats, jeigu manęs paklaustumėte, „Ar Tu Tiki Savo Karma?“. Žmogaus tikėjimas susideda iš vilčių ir jų išsipildymo. Juk atėję į egzaminą universitete, ar laukdami atsakymo iš svarbaus asmens sukaupiame visas viltis ir jei viskas pasiseka – tuomet viskas transformuojasi į tikrąjį Tikėjimą.

TIKĖJIMAS AR VILTIS?

Taigi, mano atsakymas, Ar Tikiu kažkuo kitu, nei Savimi (Dievu), būtų neigiamas. Galima turėti daug vilčių kurie išsipildo ir virsta Tikėjimu, tačiau negalima tikėti viskuo, o tik Savimi (Kūrėju, Dievu). Nepasitikintis savimi žmogus tolygus į netikintį, nes blokuojamas minties programavimas, kuri ir išpildo mūsų svajones, viltis. Todėl jei mes visko ir bet ko geisime be nuoširdumo ir meilės – tuomet mūsų karma (likimas) nepateiks mums palankių įvykių, ar sėkmės.

Viskas ir bet kas yra Dievo (Visatos, Manęs) pratęsimas. Jei aš savo pirštą nukreipiu bet kuria kryptimi, kilsteliu aukštyn ar žemyn – kiekviename judesyje, ar ramybės būsenoje viskas sąveikauja su Visata, o Visata su mumis. Vadinasi jei padarau blogą darbą kitam žmogui – tuomet man ateina alternatyvios pasėkmės su bausme Iš Viršaus. Tai dar kitaip vadinama Karmos Dėsniu. „Daryk Gera Kitam Ir Bus Atlyginta“, tačiau mes turime tai daryti ne dėl pačio atlygio, bet dėl nuoširdumo, dėl to, kad tai mūsų natūrali gyvenimo prasmė.

KARMA IR RELIGIJA

Karma - tai mūsų žemiško gyvenimo išbandymai, planai, likimas

Tai kas yra Religija?

Į šį klausimą galima atsakyti tik tada, kai atsakysime į sekantį klausimą – „Kuo Skiriasi Valstybė (valdžia, administracija) Nuo Tėvynės (Laisvė, Aš, Šeima, Giminės, Protėviai)?“. Tai viską susidėliojus ant stalo, matome, kad po žodžiu „Religija“ slepiasi valdžia, kontrolė ir masių valdymas, o po žodžiu „Tikėjimas“ – Laisvė, Dievas (Kūrėjas ir „Dvasinis Aš“), Šeima, Protėviai.

Viskas taip susiję ir kiekvieną išgyventą akimirką tampa vis aiškiau, kad religijas ir dievus susikūrė patys žmonės, kad būtų kurstoma baimė ir kad galima būtų valdyti mases. Nes tipiškam žmogui papraščiau gauti jau „suvirškintą“ informacija ir nebesukti galvos. Tikėti televizija, horoskopais, būrimais ir užkalbėjimais, įvairiais psichologais, kurių duona nėra žmogų padaryti pačiu sau psichologu, o paskatinti ateiti sekančią dieną ir kapstytis praeities žaizdose su ašarų pakalne. Todėl Jūsų tikrasis sielos ir kūno gydymas prasideda nuo dvasingumo, nes tai mūsų sielos naturali prigimtis.

IŠVADOS

Išvada būtų, jog mes turime išlaikyti balansą tarp dvasingumo ir komunikacijos su kitais žmonėmis. Kaip ir minėjau praeituose savo straipsniuose, – tapti pusiau vienuoliais (-ėmis), pusiau žmonėmis su žemiškomis vertybėmis, kad sėkmingai komunikuotumėte su „Dvasinis Aš“ ir žemiška civilizacija. Daugiau apie religiją ir jos tikslus papasakosiu kitame straipsnyje.

Jeigu Jūsų siela pasiklydusi, Norite džiaugtis savo Karma (Likimu)? – kreipkitės asmeniškai, užduokite klausimus. Pradėkime Dvasinę Terapiją Jau Dabar:) Iki kito karto!

Karma | Karma Ir Likimas | Būtinos Patirtys | Karminiai Dėsniai