KRAUJO DAVIMAS. APIE KĄ REIKĖTŲ PAGALVOTI?

Kraujo donorystė (kraujo davimas) pirmą kartą buvo atliktas 1818-ais metais. Pradžioje pasitaikė labai daug nesėkmių, o vėliau ir atrastos kraujo grupės (suderinamumai). Kasmet mūsų šalyje perpildoma tūkstančiai litrų kraujo, kad būtų išgelbėti žmonės, kurie papuolę į avarijas arba sergantys įvariomis ligomis. Bet ką tai reiškia fiziologiniame (žemiškame) ir dangiškame lygmenyje?

Kad ir kaip mes aukojamės dėl kitų – tai labai įvertinama ir atlyginama iš Viršaus, nes kraujo donorystė yra savęs pasiaukojimas, dėl silpnesnių ligotų, ar pakliuvusių į nelaimes žmonių. O ir mes evoliuciškai esame pritaikyti kraujo praradimams, todėl fiziologiškai nėra blogai jo netekti, tačiau jei tai daroma be saiko – tuomet galime pakenkti savo sveikatai.

KRAUJO DONORYSTĖ IR KARMA

Pereinant prie dvasinių vertybių (dvasinio lygmens), kraujas transliuoja ypatingai koncentruotą informaciją apie viską, kas tu esi fiziologiškai genuose ir iš dvasinės pusės, kas yra nematoma plika akimi – koks tu esi kituose lygmenyse. Vadinasi tai asmenybei, kuriai bus perpiltas tavo kraujas, ne tik perduosi savo savybes (teigiamas ir neigiamas), bet ir jūs kartu pradėsite dalintis vienas kito karma (likimu – įvykiais), tai reiškia, kad būsite visam gyvenimui surišti tarpusavyje. Dalinsitės bendrais gyvenimo įvykiais, todėl labai svarbu žinoti kam duodate kraujo. Todėl labai pasiseks jei kraują gaus geras žmogus.

Galbūt, nukentėjęs žmogus, tyčia veliasi į tam tikras situacijas, kad pakenkti kitiems ir jis buvo stabdomas iš Viršaus – Tuo avariniu įvykiu, todėl kiek yra situacijų, kur žmonės išlikę gyvi, po siaubingos situacijos, o kur mirė lengvesnėje katastrofoje. Čia įrodymas, jog Angelai egzistuoja.

Niekas jums negrės jei Dievas nenuspręs Jūsų pasiimti, todėl gyvenant su šia diena reikia susimąstyti, ar mes visada elgiamės apgalvotai. Prieš miegą kasdien savęs paklausti – „Ką šiandien aš gero padariau? Kuom prasižengiau, nusikaltau. Ko aš noriu tikėtis iš auštančio rytojaus?“. Ir jei Jūs šito laikysitės, melsitės už savo klaidas – tuomet ir liksite saugūs.

KRAUJO DONORYSTĖ. IŠIMTYS

Jeigu Jūs esate labai stipri asmenybė ir nebijanti negatyvių žemiškų įvykių – tuomet kraujo donorystė – Jums, nes Dievas už Jūsų pasiaukojimą atlygins. Tačiau turite būti labai tikintis su stipria aura, kad išlaikytumėte to pasiaukojimo ir rezultato balansą. O kaip jį išlaikyti – duosiu nemažai asmeninių patarimų tiek „messenger“, tiek susitikus gyvai. Susisiekite!

Kraujo Donorystė | Kraujo Davimas | Kraujo Donoras | Verta Žinoti