GIMIMASNAUJASIS REINKARNACIJOS ĮSIKŪNIJIMAS

Reinkarnacija – tai sielos sugrįžimas į kūną iš pomirtinio gyvenimo. Jau ne viename savo straipsnyje rašiau Jums apie mirtį: kas vyksta po jos, kada žmogus patenka pas savo agregorą (savo išėjusius artimuosius, gimines protėvius) prie kurio buvo pakrikštytas (sujungtas). Po mirties vyksta sielos valymosi procesas. Jam pasibaigus, šventoji bendruomenė nusprendžia, kur siela reinkarnuos tam, kad įgytų daugiau patirčių ir tęstų nebaigtus darbus. Siela, kuri turi autoritetą ir yra pasiekusi aukštą dvasingumo lygį, pati gali rinktis į kokią giminę taikyti, kokias patirtis įgyti.

Reinkarnacija ir Gimimas - Kaip "užsidirbti" daugiau gyvenimų į priekį

Danguje iš anksto žinoma, kada ir kas susilauks palikuonių, todėl sielos, išsirikiavusios eilėje, laukia savo reinkarnacijos. Moteriai pastojus, besiformuojantį meilės vaisių iš šono jau stebi siela, kuri gavo aukščiausią prioritetą. Ir vos tik susiformavus pagrindiniams vidaus organams – siela tarsi magnetas įtraukiama į naują kūną. Būtent todėl abortai yra labai Didelė Nuodėmė! Arba, pavyzdžiui, jei šeima susilaukė trijų vaikų – vadinasi jie „užsidirbo“ tris gyvenimus į priekį.

KODĖL EGZISTUOJA REINKARNACIJA?

Reinkarnacija - nepaliaujamas sielos kelionės ir patirčių ratas
Nuotrauka paimta iš „Pixabay.com“

Pirmiausia aptarkime variantus, jei reinkarnacija visiškai neegzistuotų. Dauguma sakome: „Gyvename Tik Vieną Kartą“, „Gyvenimas Vienas Duotas“ – tai puikus įrodymas, jog žmogus yra per daug žemiškas ir mano, kad egzistuoja tik kaip kūnas, o ne siela laikiname kūne.

Tuomet pamąstykime iš kitos pusės. Jeigu gyvenimas būtų „tik kartą duotas“ – tai kaip anksti mirę, žuvę ar nužudyti vaikai vėl gyventų iš naujo? Arba kaip nusikalėliui, kuris nužudė žmogų ir pats nesuspėjo už tai atgailauti, Dievas atėmė gyvenimą tuo pačiu būdu? Jei taip būtų, tada viskas taptų labai beprasmiška!

Labai daug pavyzdžių, kad kai kurie vaikai iki penkių metų, atsimena savo praeitus gyvenimus, mato dvasias, atpažįsta save iš senų fotoalbumų. Galėdami papasakoti apie šalia nuotraukos pavaizduotus daiktus. Arba mirus vienos nėščios moters seneliui – jis prieš mirtį pažadėjo vėl grižti. Ir po vaikelio gimimo, jam paaugus ir išmokus kalbėti, jis galėjo detaliai papasakoti, kad „mano siela praeitame gyvenime buvo tavo senelis“. Visi įrodymai ne tik iš vaiko vaizdinių sapnuose, bet ir tie patys minėti seni fotoalbumai, kuriuos žiūrėdamas vaikas papasakoja apie save, aplinką ir šalia nufotografuotus žmones. Tai ir yra reinkarnacija.

Reinkarnacija - 5 požymiai, kad siela reinkarnavusi.
Nuotrauka paimta iš „Pixabay.com“

PENKI REINKARNACIJOS POŽYMIAI

Reinkarnacija, dežavu juntamas net ir mano gyvenime. Mano senelis mirė nuo vėžio du metus ankščiau nei aš gimiau. Jis mėgo daug rūkyti, dainuoti, buvo darbštus, griežtas, bet teisingas žmogus. Paauglystėje, kai dauguma bandydavo rūkyti, aš nė negalėdavau pažiūrėti į cigaretę. Negaliu pakęsti jos kvapo – ją užuodus iš karto apima keistas pyktis ant tų žmonių, kurie rūko. Galbūt tai mano sielos reinkarnacija?

Mano siela, tarsi savaime atpažįsta kas tai yra ir atmeta. Taip pat giminės, kurie pažinojo mano senelį, pasakojo, kad mano emocijos, kūno kalba (manieros) ir polinkis menui – labai panašūs reinkarnacijos požymiai. Todėl kartais būnu apimtas jausmo, lyg gavęs n-tojo gyvenimo šansą patobulėti, nugyventi kitaip, padėti kitiems žmonėms.

Taigi, apibendrindamas šią temą išskyriu PENKIS sielos reinkarnacijos požymius:

  • Žmogaus siela, pasitraukusi ankščiau laiko prieš Tau gimstant – tai gali būti senelis, močiutė ar kiti Tavo giminėje mirę žmonės. Didelė tikimybė, kad toji siela būsi Tu. Todėl didelę reikšmę turi mirties ir gimimo laikų sutapimai;
  • Jei vaikas pasako kokio nors žmogaus vardą iš nuotraukos, detales, kurių negalėjo žinoti šiame gyvenime;
  • Sakoma akys – tai sielos veidrodis. Tad jei Tavo akys, kūno bruožai ir manieros yra panašūs į Tavo anapilin išėjusio artimo giminaičio – didelė tikimybė, kad ta asmenybe buvai Tu;
  • Kai kiti artimi giminaičiai, draugai Tave tapatina su seniai iškeliavusiu į Dangų Tavo artimu žmogumi;
  • Kai Tave apima papildomo saugumo jausmas, jog kažkada Tai patyrei, ragavai. Didelis saugumo jausmas – nėra akivaizdžios rizikos troškulio, nes galbūt jau tai išgyvenai, patyrei. Arba turi hobį be kurio negali gyventi – tai didelė tikimybė, kad to nespėjai įgyvendinti per praeitus gyvenimus.

Reinkarnacija | Gimimas | Įsikūnijimas | Penki Reinkarnacijos Požymiai