SANTYKIS SU SAVIMI

Santykiai – vieni iš aukščiausių žmonijos evoliucijos formų. Pats žodis „Santykis“ išreiškiamas matematiškai, kaip dviejų skaičių dalmuo, pagal kurį galima spręsti, jog žmogus visą gyvenimo dalį yra kovotojas, pats su savimi. Juk pastebėjote, jog kiekvieną diena mus aplanko nekviestos pašalinės mintys. Jos pasireiškia dėl labai įvairių priežasčių, todėl kiekvieno žmogaus santykiai analizuojami susitikus gyvai individualiai.

SANTYKIAI IR PASĄMONĖ

Tačiau kodėl žmogus nuolatos padalijamas į dvi dalis? Atsakymas labai paprastas – pasąmonė ir protas. Pasąmonė – tai žmogaus sielos balsas, aidas. Čia kaip tarsi miške – kaip šauksi, taip ir atsilieps. Vadinasi, kiek mes prieštarausime sau arba pažadėsime sau, bet pasielgsime kitaip – tuo mūsų pasąmonė ims dar labiau priešintis, nes išduodame patį save. Tuomet kaip mes galime pažadą laikyti kitiems? Čia ir prasideda mūsų, kaip kovotojo su savimi, dvasinės terapijos kelias.

Mes bandome save apgauti bėgdami nuo realybės. O populiariausi pabėgimo būdai yra šie: laimės ieškojimas kitose religijose (meditacija, dvasinė joga), alkoholis, narkotikai, pabėgimas į kokią kelionę, po kurios grįžę, Jūs dar labiau būnate pavargę. Tačiau mūsų misija nėra bėgti nuo sunkumų, o juos įveikti. Susikurti kitokią realybę, kuri bus mums maloni nepamirštama ir visada norėsis į ją grįžti net po nuostabiausios kelionės. Nepamiršti kurioje dvasinėje pusėje priklausome nuo išventinimo (krikšto). Sugebėti užjausti kitus žmones, jei kažkas bando jums paprieštarauti, o jums kyla noras apginti save – tai šventai patylėkite ir pabandykite pagalvoti apie kažka mielo, kad galėtumėte nukreipti savo „EGO“ kita linkme. Patariu užsiimti krikščioniškaja meditacija su malda, su kuria, aš kiekvieną žmogų idividualiai mokau atrasti savo Ramybę. Tik tuomet mes su savo pasamone tapsime vienybėje ir kuo mūsų santykis su savimi bus taikesnis – tuom keisis mūsų bendravimas su kitais žmonėmis išoriniame pasaulyje.

Juk mes ateiname į šitą gyvenimą mokytis ir taisyti praeito gyvenimo klaidas. Tarsi tobulėdamas čia esu „nėščias“, kadangi auginu save viduje kitam gyvenimui. Vadinasi, kokia bus mano dabartinė proto ir pasąmonės būsena – atitinkamai, kiekvienas iš mūsų, susiprojektuosime rytojų. Tuo pagerės santykiai su kitais, todėl lauksiu besikreipančių pagalbos, ar norinčių, kad atsakyčiau į Jūsų norimus klausimus.

Santykiai | Santykis Su Savimi | Santykiai Ir Pasąmonė