MŪSŲ PROTĖVIŲ PALIKIMAS – VĖLINĖS

Vėlinės – tai vienas Mūsų protėvių palikimų, kuris suteikia galimybę kartą per metus prisiminti ir „aplankyti“ išėjusius į aną gyvenimą artimuosius. Daugelis painioja šį susikaupimo metą su „Visų Šventųjų“ diena – tačiau tai priklauso krikščioniškam agregorui. Juk šventieji (aukštesnės hierarchijos sielos) neturi būti atskirti nuo paprastųjų sielų, nes mes visi esame bendras Dievo paveikslas. Būti pašventintu nariu ir apsaugotu to agregoro yra būti viena, tačiau mes turime vienytis, o ne vienas kito tikėjimą skaidyti, kurti stereotipus ir t.t.

Helovinas, kuris prisidengęs po „Visų Šventųjų“ data visiškai prieštarauja savo pavadinimui – šventieji danguje nevaikšto taip apsirengę. Ne viename straipsnyje minėjau, kad blogis šiuo metu, pateikiamas gražiame ir šviesiame įpakavime, norint pritraukti ir valdyti mases. Vėlinės turi mums labai didelę reikšmę.

Vėlinės - susikaupimo metas

VIETOJ HELOVINO – SUSIKAUPIMO METAS

Vietoj to, kad pasiduotų vakarų civilizacijos įtakai su helovino šventimu – mūsų protėviai iš Spalio 31 dienos į Lapkričio 1-ąją dieną paminėdavo vėlines susikaupime. Jie prisimindvo išėjusius į kitą gyvenimą brangius žmones. Tą patį vakarą uždegdami žvakutes meldėsi ne tik savo namuose, bet ir laidojimo vietoje. Taip turėtume elgtis ir mes.

Aš už ritualo pradžią Spalio 31 dienos išvakarėse ir pabaigą iki Lapkričio 2 dienos. Kuo efektyviau mes padėsime mirusiems – tuo labiau jie mums pagelbės. Ne veltui sakoma – „kas turi gerus santykius su mirusiais – jį visuomet lydi sėkmė“. O kas neturi visiškai jokio ryšio su anapilio bendruomene – tai ne tik bus nelaimingi, bet ir nepasitiks nei viena artima siela po Jūsų mirties. Tai mums turi priminti Vėlinės.

Vėlinės - Mūsų kūnai galingi maldų generatoriai

MŪSŲ KŪNAI – GERIAUSI MALDŲ GENERATORIAI

Mūsų kūnai yra geriausi maldų, minčių vibraciniai generatoriai, todėl mes padedame mirusiems labiau, nei jie mums gali pagelbėti. Labai svarbu gyventi ne tik savo žemiškąjį gyvenimą, bet ir suprasti, kad maldų pagalbos, užsakytų mišių bažnyčioje reikės ir Jūsų sielai. Visos mūsų mintys turi galią, kuri sugeneruoja mūsų norus, todėl prieš linkėdami kažkam blogo – labai pagalvokite!

Pabaigai, noriu Jums palinkėti ramybės ir susikaupimo. Nepamirškite uždegti žvakutės ir ant ant apleistų, vienišų kapaviečių. Atminkite – Vėlinės ir išvakarės prieš jas yra susikaupimo metas – nepasiduokite masių įtakai.

Vėlinės | Protėvių Palikimas | Vietoj Helovino – Susikaupimo Metas